Kosiarki automatyczne, roboty koszące sprzedaż, montaż, serwis

 

Kosiarki automatyczne to najciszej pracujące urządzenia ogrodowe do koszenia trawy. Bezobsługowy robot koszący to komfortowy i precyzyjny sprzęt, radzący sobie z koszeniem trawnika w każdym terenie bez wysiłku i konieczności poprawiania niedokładnie skoszonych miejsc. Inteligentna kosiarka automatyczna nie wymaga wcześniejszego programowania, automatycznie wraca po koszeniu do stacji ładującej, posiada regulację wysokości koszenia trawy na różnym poziomie, automatyczne ładowanie akumulatora oraz czujniki deszczu, nachylenia, zderzenie i podnoszenia. Bezszczotkowy silnik zapewnia dłuższą żywotność urządzenia, dzięki czemu może nam służyć latami, a bezobsługowy układ zasilania zapewnia bezawaryjność. Układ koszący obraca się w dwóch kierunkach. Roboty koszące przeznaczone są do koszenia trawników o powierzchni od 200 do 30.000m2. Pracują na tyle cicho, że mogą kosić trawę w nocy lub podczas przebywania osób w ogrodzie bez zakłócania snu czy rozmów.

Oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze urządzenia, montaż oraz stałe wsparcie w trakcie eksploatacji robota koszącgo na terenie miasta Bydgoszcz oraz województwa kujawsko-pomorskiego

Jak działa kosiarka automatyczna ?

 


Kosiarki automatyczne to najciszej pracujące urządzenia ogrodowe do koszenia trawy. Bezobsługowy robot koszący to komfortowy i precyzyjny sprzęt, radzący sobie z koszeniem trawnika w każdym terenie bez wysiłku i konieczności poprawiania niedokładnie skoszonych miejsc. Inteligentna kosiarka automatyczna nie wymaga wcześniejszego programowania, automatycznie wraca po koszeniu do stacji ładującej, posiada regulację wysokości koszenia trawy na różnym poziomie, automatyczne ładowanie akumulatora oraz czujniki deszczu, nachylenia, zderzenie i podnoszenia. Bezszczotkowy silnik zapewnia dłuższą żywotność urządzenia, dzięki czemu może nam służyć latami, a bezobsługowy układ zasilania zapewnia bezawaryjność. Układ koszący obraca się w dwóch kierunkach. Roboty koszące przeznaczone są do koszenia trawników o powierzchni do 30.000m2. Pracują na tyle cicho, że mogą kosić trawę w nocy lub podczas przebywania osób w ogrodzie bez zakłócania snu czy rozmów.

Jak działa kosiarka automatyczna ?
Kosiarka automatyczna kosi trawę na obszarze wcześniej wyznaczonym specjalnym przewodem ograniczającym. Maszyna posiada czujnik zderzenia, dzięki czemu z łatwością omija przeszkody lub cofa się w zderzeniu z napotkaną przeszkodą. Wyposażona jest również w czujnik deszczu, czujnik nachylenia terenu oraz czujnik podnoszenia, który wyłącza noże kosiarki. Dzięki opatentowanej technologii koszenia AIA, kosiarka automatyczna z łatwością pokonuje wąskie przejścia. Układ zasilania jest oparty na bezobsługowym akumulatorze bez efektu pamięci o maksymalnym napięciu 28V /2.9Ah Li-Ion, a napęd zapewniają 2 bezszczotkowe silniki kół.

Bezpieczeństwo automatycznego robota koszącego
Kosiarki automatyczne firmy Ambrogio zapewniają 100% bezpieczeństwa dzięki czujnikom, koszenie jest bezpieczne nawet kiedy w pobliżu są dzieci lub zwierzęta. Czujnik bezpieczeństwa natychmiast zatrzyma ostrze, gdyby kiedykolwiek kosiarka została podniesiona z ziemi w czasie pracy. Nóż koszący umieszczony jest pośrodku maszyny, z dala od jej zewnętrznych brzegów. Urządzenie posiada blokadę zabezpieczającą na kod PIN, a czujnik deszczu zapewnia powrót kosiarki do stacji ładującej. Po zakończeniu koszenia nie ma potrzeby ręcznego zawracania kosiarki do stacji ładującej. Automatyczny powrót kieruje kosiarkę do stacji po koszeniu oraz po spadku mocy akumulatorów.

Kosiarka automatyczna sterowana przez Wi-Fi
Automatycznym robotem koszącym można sterować ze smartfona łącząc się z siecią Wi-Fi. Sprzęt nie wymaga programowania – wystarczy nacisnąć przycisk, aby rozpocząć koszenie. Zdalnie sterowane kosiarki do koszenia zboczy mogą być sterowane nawet z odległości 300m, co daje duże możliwość koszenia w różnych nietypowych i trudno dostępnych miejscach. Duże możliwość koszenia na zboczach o dużym pochyleniu sprawdzają się w koszeniu np. rowów i bardzo nierównych terenów, a stabilne i szerokie podwozie zapewnia stabilność i precyzję koszenia.

Kosiarki automatyczne Ambrogio
W przeciwieństwie do innych sprzętów elektronicznych kosiarki automatyczne nie starzeją się tak szybko. Kosiarki zostały już wcześniej zaprogramowane przez producenta, dzięki czemu po zakupie może zostać od razu uruchomiona na trwaniku. Jeżeli chcesz indywidualnie ustawić harmonogram koszenia lub zmienić jakiekolwiek parametry jest to bardzo proste i intuicyjne, z pewnością poradzisz sobie bez instrukcji obsługi. Kosiarka robot jest niezwykle cicha, co daje możliwość koszenia trawnika nawet w nocy bez zakłócania ciszy nocnej.

Masz pytania? Napisz do nas.