Sprzedaż, serwis, montaż kosiarek automatycznych

Firma ECO-Profesional autoryzowany dystrybutor:

 

- kosiarek automatycznych AMBROGIO , TECH-LINE , WORX , STIHL

- robotów czyszczących baseny Nemh2o

 

AMBROGIO ROBOT

Ambrogio robot

WORX ROBOT

Worx L2000

NEMH2O ROBOT

Robot do czyszczenia basenu

 

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, doradztwem, montażem, instalacją oraz serwisem robotów koszących / kosiarek automatycznych. W swojej ofercie mamy szeroki wybór robotów koszących firmy AMBROGIO , TECH-LINE , WORX , STIHL. Możemy dopasować robota od trawników małych około 300 m2 jak i do dużych ogrodów, aż do 30.000 m2. Jako autoryzowany serwis, na życzenie klienta, zapewniamy w pełni profesjonalny montaż i instalacje wybranej kosiarki w ogrodzie. Po sprzedaży robota zajmujemy się profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz aktualizacją oprogramowania.

 

Wykonujemy montaże kosiarek automatycznych zakupionych również u innych dostawców i sieciach marketowych.

 

Przewód graniczny.

Każdej kosiarce automatycznej należy wyznaczyć teren do pracy przewodem ograniczającym – to dzięki niemu roboty WORX są w pełni samodzielne. Przewód wytycza robotowi teren, który ma codziennie kosić, z pominięciem delikatnych roślin, oczek wodnych, piaskownicy, i wielu innych, które każdy z nas ma w swoim ogrodzie. Robot dojeżdża do umieszczonego w trawie przewodu, ale nie przekracza go i kosi dalej w innym kierunku, podąża też za nim do stacji ładującej.

Układanie kabla granicznego maszyną PWM600

 

Przewód ograniczający jest bezinwazyjnie układany w ziemi na głębokości od 5 do 10cm. Ponieważ wykonanie tego samodzielnie może być kłopotliwe, zainstalujemy go dla Państwa przy pomocy specjalnego urządzenia, które automatycznie nacina darń i umieszcza w niej przewód.

Ponadto, zaprogramujemy Państwu robota by w pełni wykorzystać jego możliwości.

 

 


Dleczego przewód graniczny w ziemi a nie na wierzchu?

Niewątpliwie największą zaletą wkopanego przewodu jest fakt, że gdy będziemy robić wertykulację jeteśmy spokojni, że nie przetniemy przewodu.

Wiadomym jest, że przewód położony na wierzchu po pewnym czasie zostanie "wchłonięty" przez darń i staje się niewidoczny. W przypdku trwanika, który jest okablowany przewodem tylko wokół, teoretycznie nie ma problemu. Gorzej, gdy zostały okablowane klomby, drzewka, ławki lub zostały wytyczone strefy dla pracy robota. W tej sytacji nie jest już tak prosto, gdyż po pewnym czasie nie wiemy w którym miejscu dochodzi przewód do klombu, piaskownicy itp.

 

Dokaszanie.

Czasem zdarza się, że Klient po montażu kosiarki automatycznej, w zależności od architektury działki i trawnika, musi dokonać drobnych prac podkoszeniowych w miejscach gdzie automat nie może dojechać np.: przy murkach jeśli, np. nie ma opaski z kostki ok szerokości 20- 30 cm. Jeśli trawnik jednak jest projektowany od razu pod maszynę koszącą lub istniejący teren zielony zostaje zmodyfikowany zgodnie z naszymi sugestiami to poza wertykulacją, podlewaniem i nawożeniem można spokojnie oddać się grillowaniu lub innym równie miłym czynnościom zapominając na wiele lat o cotygodniowym koszeniu.

 

Świadczymy również usługi przechowywania robota w okresie zimowym.

Usługa polega na demontażu stacji bazującej, oczyszczeniu i konserwacji urządzenia, przechowywania urządzenia w okresie od listopada do marca, comiesięcznym doładowaniem akumulatora, montażem stacji bazującej i uruchomieniem robota w miesiącu kwietniu.

 

 

 

Masz pytania? Napisz do nas.