Sprzedaż, montaż kosiarek automatycznych, robotów koszących Bydgoszcz

Firma ECO-Profesional autoryzowany dystrybutor

kosiarek automatycznych, robotów koszących - AMBROGIO , TECH-LINE, C-MOW

 

Profesjonalizm i doświadczenie Ambrogio

Ambrogio

Nasi pracownicy co roku odbywają

szkolenia mające na celu uzyskanie maksymalnej wiedzy, która w połączeniu z doświadczeniem owocuje profesjonalną obsługą klienta.

WORX zaangażowanie

WORX

Nasze zaangażowanie zostało docenione przez firmę WORX nagradzając nasz firmę dyplomem dealera roku 2021

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 

czyszczenie_i_konserwacja

Test_sprawności_akumulatora

Sprawdzenie_szczelności

 

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, doradztwem, montażem, instalacją oraz serwisem robotów koszących / kosiarek automatycznych. Zajmujemy się wyłącznie kosiarkami automatycznymi. W swojej ofercie mamy szeroki wybór robotów koszących firmy AMBROGIO , TECH-LINE , C-MOW. Możemy dopasować robota od trawników małych około 300 m2 jak i do dużych ogrodów, aż do 30.000 m2. Jako autoryzowany serwis, na życzenie klienta, zapewniamy w pełni profesjonalny montaż i instalacje wybranej kosiarki w ogrodzie. Po sprzedaży robota zajmujemy się profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz aktualizacją oprogramowania.

 

Wykonujemy montaże kosiarek automatycznych zakupionych również u innych dostawców i sieciach marketowych.

 

Przewód graniczny.

Każdej kosiarce automatycznej należy wyznaczyć teren do pracy przewodem ograniczającym – to dzięki niemu roboty koszące są w pełni samodzielne. Przewód wytycza robotowi teren, który ma codziennie kosić, z pominięciem delikatnych roślin, oczek wodnych, piaskownicy, i wielu innych, które każdy z nas ma w swoim ogrodzie. Robot dojeżdża do umieszczonego w trawie przewodu, ale nie przekracza go i kosi dalej w innym kierunku, podąża też za nim do stacji ładującej.

Układanie kabla granicznego maszyną PWM600

 

Przewód ograniczający jest bezinwazyjnie układany w ziemi na głębokości 4 - 5 cm. Ponieważ wykonanie tego samodzielnie może być kłopotliwe, zainstalujemy go dla Państwa przy pomocy specjalnego urządzenia, które automatycznie nacina darń i umieszcza w niej przewód.

Ponadto, zaprogramujemy Państwu robota by w pełni wykorzystać jego możliwości.

 


Dlaczego przewód graniczny w ziemi a nie na wierzchu?

Niewątpliwie największą zaletą wkopanego przewodu jest fakt, że gdy będziemy robić wertykulację jesteśmy spokojni, że nie przetniemy przewodu.

Wiadomym jest, że przewód położony na wierzchu po pewnym czasie zostanie "wchłonięty" przez darń i staje się niewidoczny. W przypadku trawnika, który jest okablowany przewodem tylko wokół, teoretycznie nie ma problemu. Gorzej, gdy zostały okablowane klomby, drzewka, ławki lub zostały wytyczone strefy dla pracy robota. W tej sytuacji nie jest już tak prosto, gdyż po pewnym czasie nie wiemy w którym miejscu dochodzi przewód do klombu, piaskownicy itp.

 

Dokaszanie.

Czasem zdarza się, że Klient po montażu kosiarki automatycznej, w zależności od architektury działki i trawnika, musi dokonać drobnych prac podkoszeniowych w miejscach gdzie automat nie może dojechać np.: przy murkach jeśli, np. nie ma opaski z kostki ok szerokości 20- 30 cm. Jeśli trawnik jednak jest projektowany od razu pod maszynę koszącą lub istniejący teren zielony zostaje zmodyfikowany zgodnie z naszymi sugestiami to poza wertykulacją, podlewaniem i nawożeniem można spokojnie oddać się grillowaniu lub innym równie miłym czynnościom zapominając na wiele lat o cotygodniowym koszeniu.

 

Świadczymy również usługi przechowywania robota w okresie zimowym.

Usługa polega na demontażu stacji bazującej, oczyszczeniu i konserwacji urządzenia, przechowywania urządzenia w okresie od listopada do marca, comiesięcznym doładowaniem akumulatora, montażem stacji bazującej i uruchomieniem robota w miesiącu kwietniu.

 

 

 

Masz pytania? Napisz do nas.