AMBROGIO roboty koszące Bydgoszcz

AMBROGIO roboty koszące Bydgoszcz

Od 2000 roku ZUCCHETTI Centro Sistemi produkuje, tworzy i udoskonala swoje kosiarki automatyczne Ambrogio tak, aby jak najlepiej służyły swojemu właścicielowi.

 

Specjaliści od robotów

Siedziba główna ZUCCHETTI CENTRO SISTEMI


Innowacje, kreatywność, wiedza specjalistyczna, know-how, pasja, entuzjazm, etyka i odpowiedzialność społeczna to podstawowe wartości Zucchetti Centro Sistemi SpA. Firma na przestrzeni lat, stała się światowym liderem w dziedzinie robotyki i automatyki, specjalizuje się również w odnawialnych źródłach energii i rozwoju oprogramowania.

 

Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Obecna od ponad 18 lat na rynku, kosiarka Ambrogio jest idealnym robotem dla osób poszukujących profesjonalizmu, innowacji technologicznych oraz doskonałości w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

 

Ambrogio jest idealny dla każdego rodzaju ogrodu, każdego dnia: zaczynając od niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i złożone ogrody. Funkcja mulczowania pozwala utrzymać zdrową i soczystą zieleń trawnika, przy mniejszym zużyciu nawozu.

Zaawansowana technologia i wysoka jakość użytych materiałów pozwalają Tobie samemu decydować kiedy robot pracuje w ciągu doby, dzięki czemu ogród jest do Twojej dyspozycji zawsze kiedy tylko go potrzebujesz. Wprowadzone przez ZCS zupełnie nowe, inteligentne rozwiązania i technologie umożliwiają Ci bezpieczną łączność z robotem. W erze cyfryzacji, kosiarka robot mówi językiem przyszłości, upraszczając nam życie: Ambrogio daje nam czas i swobodę cieszenia się ogrodem, spędzania czasu na świeżym powietrzu  kontrolując i sterując robotem nawet z dala od domu.

Trzy linie spełniają najbardziej zróżnicowane potrzeby: linia GREEN - prosta i intuicyjna, liniaPRO – zaawansowana technologicznie, zapewnia profesjonalne koszenie, linia NEXT - innowacyjna, modułowa, hiper skomunikowana i niezwykle przyszłościowa.

Trzy linie spełniają najbardziej zróżnicowane potrzeby: linia GREEN - prosta i intuicyjna, linia PRO – zaawansowana technologicznie, zapewnia profesjonalne koszenie, linia NEXT - innowacyjna, modułowa, hiper skomunikowana i niezwykle przyszłościowa.

                                                           

Skontaktuj się z nami autoryzowanym dystrybutorem kosiarek marki Ambrogio w Polsce i odkryj innowację XXI wieku w swoim ogrodzie.

Dodatkowo uzyskasz:

- profesjonalne wsparcie w wyborze robota, konsultację w Twoim ogrodzie oraz instalację

- profesjonalny serwis oraz specjalistyczną pomoc techniczną

- oryginalne części zamienne AMBROGIO

 

Przyszłość nie czeka, przyszłość już jest teraz AMBROGIO ROBOT.

Masz pytania? Napisz do nas.