Kim jest NIKO - Wiper

Kim jest NIKO - Wiper

Firma NIKO została założona we Włoszech w listopadzie 2010 r. I rozpoczęła działalność w styczniu 2011 r. Po zakończeniu wydzielonej części biznesowej Lico, marki sprzedawanej ważnemu graczowi w europejskim sektorze ogrodniczym. Dziś kompetencje firmy opierają się nie tylko na partnerstwie technologicznym z Grupą ZCS, ale także na wielkiej tradycji ponad 15 lat sukcesów i znaczącym wkładzie w rozwój wiedzy technologicznej i rozpowszechnianie zautomatyzowanych kosiarek do ogrodów.

Marki NIKO wychodzą z tych podstaw, aby oferować klientom zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania, będąc liderami na swoich rynkach referencyjnych.

Produkty i usługi mają swoją wartość, nie tyle ze względu na potrzeby, które mogą zaspokoić, ile ze względu na znaczenie z nimi związane. Jakość życia i środowisko, w którym żyje człowiek, to nowa wartość, którą produkty muszą wyrażać.

INOWACJE

Inowacje NIKO

Innowacja i postęp technologiczny to fundamenty, które wyróżniają roboty NIKO: przez lata utrzymują ważną przewagę konkurencyjną dla pełnej satysfakcji klienta.

NIKO dzięki synergii z zespołem awangardowych projektantów oraz z partnerem technologicznym, w którym inżynierowie i technicy z dwudziestoletnim doświadczeniem uczą się i pracują, nieustannie doskonalą niezawodność swoich robotów, znajdując nowe automatyczne rozwiązania do pielęgnacji ogrodu i Dwór.

ZESPÓŁ

Zespół NIKO może pochwalić się dziesięcioletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej i jest jednym z pierwszych założycieli firm zajmujących się wyłącznie światem robotyki.

Marki firmy NIKO

Strona firmowa NIKO - https://nikocompany.it/

Masz pytania? Napisz do nas.