Greenworks Bydgoszcz

Greenworks Bydgoszcz

Marka GREENWORKS WORX

Greenworks roboty koszące Bydgoszcz

Centrala na Europę: Globgro AB, Riggaregaten 53, 21113 Malmo, Sweden, email: dpo@greenworkstooles.eu, Tel: +46 101012500

Fabryka: No. 65-1 Xinggang Avenue, Zhonglou Economic Development Zone, Changzhou, Jiangsu Province, China, email: ir@globetools.com, Tel: +86 0519-89800500 czynne codziennie 9.00 - 17.30

Producentem robotów koszących Greenworks firma GLOBE GROUP z siedzibą w Chinach. Jako jedno z wiodących przedsiębiorstw w branży nowych energetycznych maszyn ogrodniczych, Globe od 2007 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz badaniami i rozwojem nowych energetycznych narzędzi ogrodniczych. dzięki centom badawczo rozwojowym w kraju i za granicą oraz globalnym inteligentnym bazom produkcyjnym, Globe, który angażuje się w przełom technologiczny baterii litowej, zaawansowany silnik bez szczotkowy i sterowanie elektronicznie, zapewnia czyste, przyjazne dla środowiska, wydajne i energooszczędne nowe, inteligentne maszyny ogrodnicze, które przyspieszają rewolucyjne transformacje światowego przemysłu maszyn ogrodniczych z tradycyjnej mocy benzynowej na moc energetyczną.

Dzięki wielokanałowemu marketingowi firma dysponuje wysokiej jakości zasobami klientów.

Do głównych klientów firmy należą: Lowe,s, Amazon, Walmart, CTC, Costco, The Home Depot, Harbor Freight Tools, Bauhaus, Leroy Merlin oraz takie znane firmy jak Stihl, Toro, B&S, Stiga.

Pionowo zintegrowany inteligentny system produkcyjny oraz zaawansowane możliwości rozwoju i projektowania produktów stanowią ważną część podstawowej konkurencyjności firmy.

dzięki niezależnym możliwością projektowania i produkcji ponad 80% podstawowych komponentów, takich jak nowe akumulatory, silniki bez szczotkowe, inteligentne kontrolery i ładowarki, jego rentowność znacznie się poprawiła. Ponadto, poświęcając się tworzeniu i kultywowaniu własnych marek, od 2009 roku stworzyła marki takie jak Greenworks i Powerworks. Marka Greenworks cieszy się wysoką renomą w Ameryce Północnej oraz Europie.  

 

Linie technologiczne Greenworks

Inteligentny system produkcyjny zintegrowany pionowo, jeden z głównych atutów firmy

Pionizacja: wraz z ustanowieniem systemu wytwarzania produktów w Chinach i Wietnamie, a także niezależne możliwości produkcyjne ponad 80% podstawowych komponentów, takich jak akumulatory, silniki bez szczotkowe, inteligentne kontrolery i ładowarki Globe ma zalety produktu które charakteryzuje stabilna jakość, niskie koszty produkcji i krótki cykl badawczo-rozwojowy.

Inteligencja: firma wdrożyła prawie 300 robotów i manipulatorów fabryk w Chinach i Wietnamie, zastosowała dużą liczbę zautomatyzowanych narzędzi, oprawy i szeroko stosowane automatyczne instrumenty wykrywające, takie jak CCD, AOI. Poprzez zastosowanie MES informacja o jakości, konserwacji i brakach materiałowych można w odpowiednim czasie przenieść do aplikacji na telefon komórkowy odpowiedniego zarządzania personel, można również monitorować online w czasie rzeczywistym i rejestrować różne parametry procesu. Przez setki zautomatyzowanych linii produkcyjnych, bezobsługowych i zautomatyzowania produkcja została zrealizowana w zakresie tłoczenia form kosiarek automatycznych, powlekania i formatowania wtryskowego a także produkcja silników i akumulatorów, a więc trzy poziomy prowincjonalne rodzą się inteligentne zakłady produkcyjne.

Informatyzacja: Napędzana zamówieniami, z których 90% to MTO. Zlecenie produkcyjne zostaje zaplanowane przez APS, zaawansowany system planowania. Cały system produkcyjny śledzony i monitorowany jest przez MES, czyli system realizacji produkcji. Wreszcie gotowy produkt ustawiony jest tak, aby znikną z magazynu poprzez opakowanie produktu. System, w którym informacja o dostawie zamówienia będzie również przekazana klientowi, aby zakończyć proces zamówienia produktu.

GLOBE Greenworks na Świecie

Greeworks co to za marka

Biura Greenworks

 

Bez względu na rozmiar ogrodu, jego kształt lub ukształtowanie terenu, roboty koszące Greenworks Optimow będą działać nadzwyczajnie. Dzięki zaawansowanej konstrukcji o niskim poziomie hałasu - nawet nie będziesz słyszał, że właśnie pracuje. Kosiarka automatyczna Optimow to przyszłość Greenworks. 

Greenworks roboty koszące Bydgoszcz

 

Masz pytania? Napisz do nas.